Kataloog

Tootenäidised

Firmast

AS Cista pakendivabrik on Lõuna-Eestis asuv Eesti erakapitalil põhinev firma, mis on asutatud 1992. aastal.

Tänaseks töötab AS Cistas 40 töötajat ning ettevõtte aastakäive ulatub ca 2 miljonit eurot. Suurema osa oma toodangust realiseerime Eestis, ekspordi osa moodustab kogukäibest 30%. AS Cista tootmine on organiseeritud Eestis, ettevõtte müügiesindused on lisaks veel Lätis ja Soomes.

Ettevõtte kogutoodangust 55% moodustab mitmesugune lainepapist pakend tööstus- ja toidukaupadele. 35% kogukäibest annavad kartongpakendid. Sellel alal on tooteloetelu väga lai ulatudes hinnalipikutest juveelitööstuse eksklusiivpakendini. Kartongi kasutame ka mitmesuguste kontoritarvikute (kiirköitjad, mapid, registraatorid) valmistamiseks.
Kindlasti on tähelepanuväärne asjaolu, et meie vabrikus valmistatakse nn. lamineerimistehnikas (ofsettrüki kvaliteet ühendatud lainepapi tugevusega) pakendeid elektroonikatööstustele.

Kolmas valdkond on seotud paberiga. Ainukese ettevõttena Eestis toodame kolmevärvitrükis paberkotte ning oleme suutelised tegema ka keerukamaid nn. shopping-bag‘e.

Lisaks traditsioonilisele toodangule valmistame lastele mõeldud erinevaid keeleõppe-vahendeid, lauamänge, liiklusteemalisi õppevahendeid. Samuti ajalooarhiividele, riigiasutustele ning pankadele eripakendeid dokumentide kestvaks säilitamiseks. Kaitsejõududele, jahimeestele ning politseile valmistame märklehti ja erilisi kergesti käsitsetavaid lainepapist vastava märgistusega figuure.

Kõik AS Cista tooted on valmistatud loodussõbralikust materjalist. Paindlik tehnoloogia võimaldab valmistada seeriaid 3 kuni 300 000 ühikuni. Pakendi valmistame kliendile sobivate mõõtudega just talle vajalikus koguses. Kogu tellitud kaup viiakse alati kliendile koju kätte.

Cista house